כביסה לתושבי הרצליה

                               

דמיינו שבהרמת טלפון אחת מגיע שליח לביתכם ואוסף את כל הכביסה המלוכלכת, למחרת היום הוא מגיע שוב כשבאמתחתו הכביסה נקייה וריחנית, אתם מקבלים את הכביסה מקופלת מגוהצת ומעומלנת כך שכל שנותר לכם לעשות הוא להכניסה ישירות לארון.

המכבסה השוכנת בהרצליה מציעה שירותי כביסה באיכות גבוהה מאוד, תהליך הניקוי שעוברים הבגדים במכבסה הוא מעט שונה מזה המוכר לנו מן הבית, המכבסות משתמשות בטכניקות רבות של ניקוי הנעזרות בחומרי ניקוי ומכונות מיוחדות.

michbasa-4סוגי ניקוי

ניקוי רטוב – זוהי בעצם הטכניקה המוכרת לכולנו, ניקוי רטוב עושה שימוש במים לניקוי הבגדים, כל שצריך הוא להכניס את הבגדים המלוכלכים למכונת כביסה, לכוון את הטמפרטורה הרצויה ואת מהירות סיבוב המנוע, ניקוי רטוב מתאים לכביסה בדרגת לכלוך ממוצעת המתאימה לגודל מכונת הכביסה, לניקוי פריטים כגון וילונות ושטיחים משתמשים בשיטות אחרות.

ניקוי רטוב עושה שימוש במים וכפי הידוע לכל מדינת ישראל מתייבשת ולכן לעיתים זו היא אינה הדרך הזולה ביותר לניקוי הבגדים. חסרון נוסף של הניקוי הרטוב הוא הפגיעה בבד, מגע המים בסיבי הבד גורמת להתעבות שבמשך הזמן הורסת את הסיב עצמו.

ניקוי יבש – בשיטה זו נעשה שימוש בממסים אורגניים, הניקוי היבש מסוגל לנקות מהבגדים את הכתמים הקשים ביותר תוך שמירה מקסימאלית על הבד מהם הם עשויים.
הניקוי היבש מתבצע במכונה גדולה המזכירה במראיה שילוב של מכונת כביסה ומייבש גדול.

בתהליך הניקוי היבש מוכנסת הכביסה למכונה בתוספת ממסים אורגניים, התהליך מתבצע בטמפרטורה נמוכה, בסיום מוצא הממס מן המכונה ומועבר לשימוש חוזר.

צרו עמנו קשר!

כתבו עלינו בפייסבוק