כביסה לתושבי פ"ת

מהיום תושבי פתח תקווה מוזמנים ליהנות משירותי כביסה מתקדמים מידי המכבסה הממוקמת בעיר, ניקוי רטוב וניקוי יבש הם תחום מומחיותנו ואין למעשה פריט שלא נוכל לנקות עבורכם. במשך השבוע מקדישים אנשים רבים זמן רב לכביסה בפרט במשפחות מרובות ילדים, במשפחות אלו טקס הכביסה הינו טקס יומי הדורש השקעה של זמן רב.

המכבסה מציעה ללקוחותיה את השירותים הבאים:

איסוף הכביסה – מהיום אין צורך לסחוב את הכביסה עד לבית העסק, המכבסה מציעה שירותי איסוף כביסה בפתח תקווה מהבית, שליח שלנו מגיע עד לבית הלקוח ואוסף את הכביסה, אין צורך למיין את הכביסה או להכינה בצורה מסוימת אנו נבצע את כל עבודת המיון עבורכם.

ניקוי הבגדים – המכבסה עושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות לשם ניקוי הבגדים, בין אם נדרש ניקוי רטוב או ניקוי יבש אנו מסיר את כל הלכלוך מהבגדים כך שתקבלו את הבגדים במצב כאילו יצאו זה הרגע מן החנות.

גיהוץ – המכבסה מספקת שירותי גיהוץ וקיפול, למה לבזבז זמן יקר בגיהוץ וקיפול, אנו נביא את הכביסה מקופלת, מגוהצת ומעומלנת כך שלא תצטרכו לעשות דבר נוסף.

שירותי אריזה – במכבסה אורזים את הבגדים, שירותים אלו מיועדים לתקופות המעבר, תקופות בהם אנשים רבים מאחסנים את בגדי העונה הקודמת ומוציאים מאפסנה את בגדי העונה שבפתח, אנו ננקה את הבגדים עבורכם וכן נארוז אותם כך שישמרו עד לשימוש בעונה הבאה.

התקשרו עוד היום למכבסה ותוכלו ליהנות משירותי כביסה מתקדמים, אנו מעניקים שירות לכל תושבי המרכז.

שעות פעילות:

ימים א'-ה': 08:00 – 18:00
יום ו': 08:00 – 13:00

צרו עמנו קשר!

כתבו עלינו בפייסבוק